Antika Oymalı Koltuk Takımı

70 cm yükseklik. Eski oymalı koltuk takımı alan yerler.

Gunaydin Goodmorning Gunaydin Chair Sandalye Armchair Berjer Dresuar Oturmaodasi Varak Oyma Masif Mobilya Antika Mobilya Ve Koltuklar

Anti̇ka klasi̇k koltuk yeni̇leme i̇şlemi̇ nasil yapilir.

Antika oymalı koltuk takımı. 80 cm derinlik. İkinci el ceviz oymalı antika koltuk takımı modelleri en uygun fiyatlar ve indirim fırsatıyla dekopasaj da. 70 cm marka atölye başka.

Antika koltuk takımı 50 senelik. 1 adet 3 lü ve 4 adet tek. Tıkla ceviz oymalı antika koltuk takımıfiyatlarını incele uygun fiyatlarla bu ürüne sahip olma fırsatınıkaçırma.

üsküdar antika klasik koltuk takimi yemek odasi yatak odasi alanlar 0533 653 19 19 üsküdar antika klasik mobilya alanlar eski klasik mobilya alan yerler üsküdar antika klasik mobilya alanlar. Peşin fiyatına 3 taksit sepete ekle sepete git tekli̇f ver ürün hakkında çok temiz çizik yok ürün özellikleri boyutlar en. Fotograflarda da görüldüğü gibi ufak tefek vurukları vardır.

El işlemeli antika ayarında salon takmı. Oturma grubu koltuk berjer satılık sahibinden. Döşemesi temiz hasarı yoktur.

El işlemeli el işlemeli. Peşin fiyatına 3 taksit satildi ürün hakkında ceviz oyma koltuk takımımız çok değerli bir el işçiliğidir. Renk bej gri malzeme kumaş ahşap durum yeni gibi teslimat bilgileri tahmini teslimat tarihi.

üzerinde sayısız motif ve model oymasıyla masif ceviz olan kasası bugün nadir sayıda orijinal olarak kalan özel kumaşı herşeyiyle harika bir takımdır. Antika oymalı koltuk takımı alıcıları arasında görevini uzun yıllardan beridir müşteri odaklı olarak yerine getirmeyi başaran antika eksperi firmamızda her zaman antika eşya satıcısı olan müşterilere karşı özel olarak değerlendirilme yapılır. Antika el oyması ceviz koltuk takımı.

Antika ceviz oyma koltuk takımı 0 favori 1838 ziyaret 0 yorum 17 500 tl. Antika oymalı koltuk takımı 4 tekli adet 1 adet üçlüdür. 5 adet yastıgı mevcuttur.

Hesabınız yoksa ücretsiz üye olabilirsiniz. Antika mobilya el işçiliği. Classic furniture upholstery cevabi vi̇deomuzda si̇zde bu şeki̇lde anti̇ka klasi̇k koltuk sevi̇yorsaniz i̇rti̇.

07 kasım 15. Komple salon takımı satılık sahibinden. Berjerlerin tekinde bir adet düğme eksiktir.

Yemek odası takımları satılık. Antika oymalı koltuk takımı 1 favori 548 ziyaret 0 yorum 45 000 tl.

Luks Ertugrul Klasik Koltuk Takimi Klasik Koltuk Takimlari Koltuk Takimlari Eng Modelleri Tasarim Ic Mekanlar Ev Dekoru Yemek Odasi Takimlari

Elite Koltuk Takimi Istikbal Oturma Odasi Tasarimlari Mobilya Fikirleri Oturma Odasi Fikirleri

Yarim Asirlik Oturma Odasi Ve Yemek Odasi Ikisi Birarada Antika Antika Salon Takimi Ve Cesitli Antika Mobilyalar Sahibind 2020 Ev Dekoru Antika Mobilya Mobilya

Doganin En Guzel Varliklari Arinin Ve Azminin Nakis Nakis Islendigi Sihir Koltuk Takiminin Ayricalikli Konumundan Ve Mobilya Ev Dekorasyon Fikirleri Ev Dekoru

Luks Gusta Klasik Koltuk Takimi Luks Oturma Odalari Mobilya Oturma Odasi Takimlari

Meridian Napoli Sofa In Cherry 692 S Ic Mekanlar Ev Dekorasyon Fikirleri Mobilya

Lavinia Koltuk Takimi Furniture Home Decor Decor

Dubai Art Deco Koltuk Takimi Art Deco Mobilya Koltuklar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *